Organizator:

O targach

Podziel się

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży. 

Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz techniki grzewczej, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE.

Odwiedź Targi GREENPOWER i dowiedz się jakie produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności, techniki grzewczej oraz technologii energooszczędnych proponują eksperci!

NAJBLIŻSZA EDYCJA ODBĘDZIE SIĘ

23-25 kwietnia 2024

Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Polska  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Opiekun wystawców

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Sylwia Rogowicz
Sylwia Rogowicz

Opiekun Zwiedzających

Ewelina Janik
Ewelina Janik