Aktualności
25.05.2017
Dziękujemy GLOBEnergia za organizację Branżowego Forum Fotowoltaicznego, oraz wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie! Zapraszamy do fotorelacji!

[ więcej ]


25.05.2017
Dziś ostatnia szansa by na targach ExpoPower i GreenPower obejrzeć specjalny, energetyczny autobus, który przyjechał do Poznania w związku z kampanią prowadzoną przez Krajową Agencję Poszanowania Energii oraz porozmawiać z ekspertami tej organizacji.

[ więcej ]


24.05.2017
25.05.2017 - ostatnia szansa aby odwiedzić nasze targi, a poniżej mały przedsmak tego co czeka nas na miejscu.W pawilonach targowych można podziwiać m.in. elektryczne samochody oraz ich wyposażenie, układy napędowe, baterie oraz systemy zasilania.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Greenpower: 23-25.05.2017

Targi GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER w Poznaniu odbędą się w tym roku w dniach 23-25 maja 2017 r. Będzie to kolejna okazja, by w rozpoznać rynek, jego ofertę, tendencje i prognozy  na kolejne miesiące.


International Energy Agency opublikował raport mówiący o tym, że w od 2015 do 2021 roku rynek OZE będzie rozwijał się o 13 proc. szybciej niż przewidywały to jeszcze ubiegłoroczne prognozy. Tak korzystna perspektywa dla sektora wynika z silnej polityki wsparcia w krajach takich jak USA, Indie czy Chiny. Co ciekawe – wg IEA – do 2021 roku mają spaść koszty technologii – o jedną czwartą w fotowoltaice i 15 procent w lądowej energetyce wiatrowej. Te optymistyczne prognozy stanowią szansę na optymalne wykorzystanie udziału w targach GREENPOWER 2017, które są największą w Polsce wystawą sektora OZE.

W zeszłym roku w ramach targów GREENPOWER i równolegle odbywających się targów EXPOPOWER zaprezentowało się 200 firm z Polski, Austrii, Belgii, Niemiec, Chin, Holandii, Litwy, Rumunii, Włoch, Szwecji i Węgier. Ekspozycję zwiedziło 5606 profesjonalistów.

Ekspozycja targów obejmuje produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych. Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl)

[ Wstecz ]


W tym samym czasie

Usługi