Organizator:

Zostań wystawcą targów GREENPOWER 2024!

Podziel się

Dołącz do grona wystawców targów GREENPOWER 2024 i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

 

Blok targów GREENPOWER, EXPOPOWER. INSTALACJE, SECUREX i SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie poruszające tematykę transformacji i wyzwań w energetyce i ciepłownictwie w oparciu o odnawialne źródła energii (w tym fotowoltaikę, systemy grzewcze), nowoczesne magazyny energii, a także kwestie dotyczące technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej oraz zagadnienia bezpieczeństwa budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

– Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii i atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE. Odbywający się równolegle blok targów pozwoli spojrzeć na energetykę i ciepłownictwo w jeszcze szerszym kontekście. Serdecznie zapraszam do udziału – Marcin Gorynia, dyrektor grupy produktów.

O targach GREENPOWER Zakres tematyczny Strefa Wystawcy Oferta uczestnictwa

Zaprezentuj swoją ofertę na GREENPOWER 2024!

Zostań wystawcą jednego z najważniejszych wydarzeń
dla branży odnawialnych źródeł energii!

 

Jeśli masz pytania...

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Sylwia Rogowicz
Sylwia Rogowicz

W tym samym czasie:

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE

Jest to jedyne wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu odnawialnych źródeł energii, zarówno propozycje producentów pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Formuła wydarzenia daje możliwość do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia wiedzy, zapoznania się z trendami w rozwoju branży.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX

Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Program wydarzeń Targów Securex odpowiada na wyzwania stojące przed branżą, a także potrzeby wystawców i licznych profesjonalnych zwiedzających.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy.

Dowiedz się więcej>>