Organizator:

Zielona Strefa Magazynu Biomasa na Targach GREENPOWER 2024

Podziel się

Już 23-25 kwietnia w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2024, podczas której Magazyn Biomasa zaprasza do Zielonej Strefy.

Tegoroczna edycja targów GREENPOWER ponownie będzie okazją do spotkania z Magazynem Biomasa, który zaprasza do swojej Zielonej Strefy. Jako pierwsze ogólnopolskie wydawnictwo w pełni poświęcone branży biomasowej, Magazyn Biomasa od 2014 roku popularyzuje tematykę związaną z OZE. W ramach Zielonej Strefy zorganizowany zostanie punkt informacyjny, gdzie poprzez prezentację czystych technologii i zielonych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesu promowane będą odnawialne źródła energii. 

Strefa Zielonej Energii

Zorganizowana przez Magazyn Biomasa Strefa Zielonej Energii to edukacyjna przestrzeń, która umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z nowoczesnymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Na pytania odpowiadać będą eksperci z sektora OZE. 

Przedstawiciele firmy SUMA projektującej i wytwarzającej mieszadła m.in. dla branży biogazu, zaprezentują produkty i opowiedzą o swoich realizacjach w sektorze rolniczym i wodno-ściekowym. Na temat swoich doświadczeń związanych z planowaniem, projektowaniem, budową i serwisem biogazowni będą mówić eksperci z firmy Biowatt S.A. , a wszystkie tajemnice mikrobiogazowni będzie można rozwiać dzięki rozmowie z przedstawicielami firmy Naturalna Energia.plus. 

Jeśli zastanawiasz się, jak można pogodzić obecne wymagania dotyczące produkcji energii z wymaganiami jutra, firma 2G obecna w Strefie Zielonej Energii pomoże w znalezieniu właściwej odpowiedzi. 

Goście, którzy odwiedzą stoisko Magazynu Biomasa będą mieli także okazję porozmawiać z przedstawicielem PWiK Ząbki, gdzie powstała pierwsza w Polsce w pełni zhermetyzowana instalacja wstępnego oczyszczania ścieków dowożonych pojazdami asenizacyjnymi. Z kolei wszystkich zainteresowanych kwestiami finansowania inwestycji OZE zapewne ucieszy możliwość konsultacji w firmą Euro-Most

W ramach Strefy Zielonej Energii Magazyn Biomasa udostępni także bezpłatnie swoje publikacje dotyczące pelletu, biomasy i biogazu, w których znaleźć można szereg merytorycznych treści, ciekawe case study, wywiady i rozmowy z przedstawicielami branży. 

Partnerzy Zielonej Strefy