Organizator:

Top-oze.pl partnerem medialnym targów GREENPOWER 2023

Podziel się

Miło nam poinformować, że partnerem medialnym targów GREENPOWER został portal www.TOP-OZE.pl, który porusza zagadnienia dotyczące m. in.: fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności. Regularnie publikowane są artykuły i raporty z rynku OZE oraz rankingi wykonawców, producentów i firm handlowych OZE. Dużym zainteresowaniem cieszy się kalkulator oszczędności i kalendarium. Wkrótce pojawią się informacje o Osobowościach OZE.

Wydawcą portalu jest firma Marketing Relacji Sp. z o.o., która wspiera w opracowaniu i realizacji strategii rozwoju, w tym firm z branży OZE. Przez ponad 25 lat zespół wypracował unikalne know how. Spółka posiada bardzo duże doświadczenie we wsparciu startupów i liderów branż. Eksperci z MR wspierają obszary pozyskiwania i obsługi klientów. Pomogli już ponad 100 firmom w efektywnym budowaniu wartości marki. Spółka posiada autorskie Badanie Wskaźnika Satysfakcji Klientów – Badanie WSK©. Korzystają z niego m.in. liderzy branży OZE.
Więcej informacji o portalu oraz działalności Marketingu Relacji będzie można uzyskać podczas targów GREENPOWER. Zapraszamy także na prelekcję Etapy budowania wartości firmy z branży OZE, odbędzie się 16 maja o g. 15.00 - podczas targów GREENPOWER.