Organizator:

Targi GREENPOWER 2024 - dziękujemy za drugi dzień!

Podziel się

Drugi dzień Targów GREENPOWER dobiegł końca! Frekwencja wśród odwiedzjących ponownie dopisała. Jeszcze jutro można odwiedzić Targi GREENPOWER, stoiska Wystawców, wydarzenia merytoryczne oraz strefy specjalne!

W dniu dzisiejszym na Targach GREENPOWER goście targowi mogli odwiedzić kilka stref i wydarzeń:

- Instalator Przyszłości - dynamiczne, multidyscyplinarne wydarzenie z aktywnym udziałem środowisk producentów, dystrybutorów, instytucji i organizacji kształtujących obszar działań branży oraz innowacyjnych partnerów, którzy współtworzą nowe możliwości rozwoju zarówno branży, jak i rynku Instalatora Przyszłości.

- Instalmania - W ramach INSTALMANII na zwiedzających czekać będą: pokazowe montaże nowoczesnych i ekologicznych urządzeń technologii grzewczej, zadania manualne, konkurencje konkursowe oraz strefa wystawowa przygotowana przez Partnerów.

- Forum Magazynowania Energii PSME - Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych branżą energetyczną, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu magazynowania energii, w kontekście dynamicznie rozwijającego się sektora zrównoważonej energii. Forum Magazynowania Energii PSME to również doskonała okazja do networkingu i zawarcia nowych kontaktów branżowych.

- II Forum Energetyki Obywatelskiej - tematem przewodnim wydarzenia była energia zeroemisyjna dla społeczności obywatelskiej.

- Forum ŁAZIENKA.PRO - Największe spotkanie z liderami i profesjonalistami branży łazienkowej. Sprawdź co się dzieje na rynku, zobacz najświeższe nowości, porozmawiaj z właścicielami i dyrektorami firm.

- Energetyczny Talk Show - to cotygodniowy program na YouTube, prowadzony przez dwóch ekspertów branży energetycznej: Grzegorza Burka i Bogdana Szymańskiego. 24 kwietnia będzie wyjątkowa okazja do posłuchania Grzegorza Burka i Bogdana Szymańskiego na żywo podczas targów Greenpower!

- Klimat – przede wszystkim. Świadomość ekologiczna i zielone miasta - Głównym tematem seminarium był zrównoważony rozwój firm i miast. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ESG, czyli wymogami raportowania zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach, a także poznać zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w Polsce i Norwegii, w tym procesy zarządzania i kontroli, które należy wdrożyć.

- Strefa Ognia - to specjalna przestrzeń przygotowana wraz z partnerem - magazynem „Świat Kominków”, w której swoje innowacyjne produkty oraz nowości rynkowe zaprezentują przedstawiciele branży kominkowej.

- Strefa Zielonej Energii - W ramach Strefy zorganizowany został punkt informacyjny, gdzie poprzez prezentację czystych technologii i zielonych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesu promowane będą odnawialne źródła energii.

- Strefa Cyfrowa Kuźnia - to miejsce, które ma na celu przybliżenie przedsiębiorcom dostępnych na rynku rozwiązań cyfrowych, które w realny sposób przekładają się na zwiększenie efektywności ich prac.

- Strefa Nauki i Startupów - ponad 20 wynalazków z obszaru energii i bezpieczeństwa oraz poznaj naukowców, spin-offy i osoby odpowiedzialne za współpracę nauka-biznes z polskich uczelni!

- Strefa Edukacji - Praktycznie o szkoleniach, konkretnie o dofinansowaniach, fachowo o technologiach – miejsce, w którym spotkacie ekspertów branży i poznacie realne ścieżki finansowania rozwoju zawodowego.

- Strefa Władców Żywiołów - Strefa Władcy Żywiołów dzięki licznym pokazom przybliży odwiedzającym najnowsze urządzenia Wystawców Strefy oraz będzie idealną platformą wymiany doświadczeń!

Zapraszamy jutro na kolejną dawkę wiedzy.

Program wydarzeń -> TUTAJ.