Organizator:

Pierwszy dzień Targów GREENPOWER 2024 za nami!

Podziel się

Rozpoczęliśmy Targi GREENPOWER! Od 10:00 goście targowi mogli odwiedzić pawilony 5, 5A i 8, gdzie znalazła się bogata oferta z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz techniki grzewczej, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera.

W dniu dzisiejszym na Targach GREENPOWER goście targowi mogli odwiedzić kilka stref i wydarzeń:

- Instalmania - W ramach INSTALMANII na zwiedzających czekać będą: pokazowe montaże nowoczesnych i ekologicznych urządzeń technologii grzewczej, zadania manualne, konkurencje konkursowe oraz strefa wystawowa przygotowana przez Partnerów.

- Forum Magazynowania Energii PSME - Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych branżą energetyczną, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu magazynowania energii, w kontekście dynamicznie rozwijającego się sektora zrównoważonej energii. Forum Magazynowania Energii PSME to również doskonała okazja do networkingu i zawarcia nowych kontaktów branżowych.

- VII Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego - jedno z najważniejszych wydarzeń w branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej w Polsce, gromadzącym kluczowych przedstawicieli biznesu i instytucji związanych z tą tematyką.

- konferencja Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw - organizowana przez wydawnictwo ABRYS

- Strefa Ognia - to specjalna przestrzeń przygotowana wraz z partnerem - magazynem „Świat Kominków”, w której swoje innowacyjne produkty oraz nowości rynkowe zaprezentują przedstawiciele branży kominkowej.

- Strefa Zielonej Energii - W ramach Strefy zorganizowany został punkt informacyjny, gdzie poprzez prezentację czystych technologii i zielonych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesu promowane będą odnawialne źródła energii.

- Strefa Cyfrowa Kuźnia - to miejsce, które ma na celu przybliżenie przedsiębiorcom dostępnych na rynku rozwiązań cyfrowych, które w realny sposób przekładają się na zwiększenie efektywności ich prac.

- Strefa Nauki i Startupów - ponad 20 wynalazków z obszaru energii i bezpieczeństwa oraz poznaj naukowców, spin-offy i osoby odpowiedzialne za współpracę nauka-biznes z polskich uczelni!

- Strefa Edukacji - Praktycznie o szkoleniach, konkretnie o dofinansowaniach, fachowo o technologiach – miejsce, w którym spotkacie ekspertów branży i poznacie realne ścieżki finansowania rozwoju zawodowego.

- Strefa Władców Żywiołów - Strefa Władcy Żywiołów dzięki licznym pokazom przybliży odwiedzającym najnowsze urządzenia Wystawców Strefy oraz będzie idealną platformą wymiany doświadczeń!

Zapraszamy jutro na kolejną dawkę wiedzy.

Program wydarzeń -> TUTAJ.