Zgłoś udział w konkursie

Sięgnij po ZŁOTY MEDAL MTP!

Zapraszamy do udziału w konkursie Grupy MTP o ZŁOTY MEDAL przyznawany najlepszym produktom i rozwiązaniom technicznym eksponowanym na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GREENPOWER 2020!

thumbnail_zm_2017-pdf.png

Kontynuujemy innowacyjną na Polskim rynku formułę prestiżowej nagrody: Złotego Medalu. Wyłonienie laureatów konkursu w znacznie wcześniejszym terminie pozwala na realizację silnej komunikacji promocyjnej w mediach, newsletterach do profesjonalistów, a także w Internecie. Działania marketingowe na szeroką skalę powodują zauważalne wzmocnienie świadomości o nagrodzonych produktach.

Dodatkowym elementem promocji i interakcji z konsumentem jest również głosowanie na Złoty Medal - Wybór Konsumenta poprzez dedykowaną stronę internetową, a także za pomocą interaktywnych ekranów do głosowania umieszczonych na tzw. Strefach Mistrzów podczas targów.

Gwarantem jakości nagrodzonych produktów jest renomowane niezależne jury.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

siegnij_po_zloto_button.jpg

Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Ratajczak
609 672 321
agnieszka.ratajczak@wtcpoznan.pl

www.zlotymedal.com

Partnerzy Medialni