Laureaci konkursu 2017

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP
na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej
GREENPOWER 2017.

A teraz kolej na Wybór Konsumentów - Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Greenpower 2017 - oddaj głos klikając na przycisk 'głosuj na ten produkt' znajdujący sie pod opisem produktu!

 

1. Fronius Ohmpilot

Fronius International GmbH, Austria | Zgłaszający: Fronius Polska Sp. z o.o., Gliwice

1630.png

Wizja firmy Fronius prezentuje przyszłość zaopatrzenia w energię w następnych dekadach. Fronius Ohmpilot to serce rozwiązania, które umożliwia wykorzystanie nadmiaru energii wygenerowanej przez instalację fotowoltaiczną, płynnie regulując moc podłączonych odbiorników w przedziale 0-9,0 kW. Rezultat: maksymalny udział zużycia energii na potrzeby własne i maksymalna niezależność od operatora systemu dystrybucyjnego. Takie rozwiązanie eliminuje również straty wynikające z bilansu net-meteringu.
zaglosuj.png

 

2. Innowacyjny system grzewczy PV ENERGIA OPTIMA 10 kWp połączony z zasilaniem budynku

PV ENERGIA POLSKA, Nowy Sącz

1631.png

PV ENERGIA OPTIMA to jeden z najbardziej innowacyjnych i ekologicznych systemów grzewczych występujących na polskim rynku. Jego zadaniem jest dostarczenie wymaganej ilości energii cieplnej i elektrycznej do budynku, nie przynosząc tym samym dodatkowych kosztów eksploatacji. Zero spalin, zakupu paliwa i obsługi urządzenia. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „ Ogrzewaj, oszczędzaj, odmieniaj świat – energią ze słońca”.
zaglosuj.png

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact