Sięgnij po ZŁOTY MEDAL 2018!

Zapraszamy do udziału w konkursie o nagrody ZŁOTY MEDAL MTP przyznawane najlepszym produktom i rozwiązaniom technicznym eksponowanym na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GreenPOWER 2018!.

Kontynuujemy innowacyjną na Polskim rynku formułę prestiżowej nagrody: Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyłonienie laureatów konkursu w znacznie wcześniejszym terminie pozwala na realizację silnej komunikacji promocyjnej w mediach, newsletterach do profesjonalistów, a także w Internecie. Działania marketingowe na szeroką skalę powodują zauważalne wzmocnienie świadomości o nagrodzonych produktach.

Dodatkowym elementem promocji i interakcji z konsumentem jest również głosowanie na Złoty Medal MTP - Wybór Konsumenta poprzez dedykowaną stronę internetową, a także za pomocą interaktywnych ekranów do głosowania umieszczonych na tzw. Strefach Mistrzów podczas targów.

Gwarantem jakości nagrodzonych produktów jest renomowane niezależne jury.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

Zgłoszenia przyjmowane do 9 kwietnia 2018!

siegnij_po_zloto_button.jpg

Zapraszamy do kontaktu:

 

Hanna Janicka
Tel. 61/869 22 06, 61/866 59 36
GSM: 609 672 321 
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

Wstecz

Partnerzy Medialni





Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact