Akademia pelletu podczas GreenPOWER 2018!

Magazyn Biomasa zaprasza wszystkie firmy do udziału w Akademii Pelletu, certyfikowanej ogólnopolskiej akcji informacyjnej. Jej celem jest walka z niską emisją w polskich gminach poprzez promocję wykorzystania pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.

Akademia Pelletu to organizowany wraz z władzami samorządowymi cykl spotkań z mieszkańcami, o charakterze otwartym i darmowym, a ich celem jest pokazanie możliwości wykorzystania pelletu, jako niedrogiej i ekologicznej alternatywy dla tradycyjnych paliw kopalnych.

W trakcie spotkań dystrybuowany będzie unikatowy Katalog kotłów i palników pelletowych, promujący najlepszych polskich producentów kotłów na pellet. Proponujemy Państwu zaprezentowanie swojej oferty w tym wydawnictwie.

Dlaczego warto?

Katalog dotrze do uczestników sześciu edycji Akademii Pelletu, odbywających się m. in. podczas prestiżowych branżowych targów Greenpower i Instalacje w Poznaniu!

Akademia Pelletu to gwarancja dotarcia do osób bezpośrednio zainteresowanych Państwa ofertą. Słuchaczami cyklu są ludzie, którzy w znacznej części już zdecydowali się na kupno kotła pelletowego, a spotkania mają im pomóc w znalezieniu odpowiedniej oferty. Czyli Państwa oferty! Co więcej, Katalog Informacyjny dotrze do przedstawicieli gmin i samorządów – w tym do Ekodoradców – z różnych części kraju.

Uczestnicy Akademii Pelletu będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zdobyć dofinansowanie na modernizację kotłowni i wymianę źródeł ciepła.

Jest to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa flagowych ofert na konkretne kotły, z zaznaczeniem iż dzięki dofinansowaniu, każde gospodarstwo domowe może sobie pozwolić na sprzęt doskonałej jakości, a nowoczesne i ekologiczne rozwiązania są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Agenda:

11:00 Robert Rogosz Centrum Ogrzewania Pelletowego, Rynek kotłów pelletowych – zalety użytkowania, możliwości dofinansowań.

11:30 Maciej Kosiński/ Agnieszka Kędziora Urbanowicz Polska Rada Pelletu – Rozwój polskiej branży biomasowej.

12:00 Agnieszka Jeznach Biomasa Partner Group Wzrost zapotrzebowania na pellet na Polskim rynku.

 

Więcej szczegółów:

e-mail: redakcja@magazynbiomasa.pl

tel. 791 44 33 22

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact