Aktualności
10.03.2020
Zarząd Grupy MTP podchodzi z najwyższą powagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie.

[ więcej ]


26.02.2020
Dotacje i pożyczki pozwalające na wprowadzanie odnawialnych źródeł energii także wśród rolników to program NFOŚiGW pt. Agroenergia. Program zakłada zwiększanie samodzielności energetycznej, co przyczyni się zarówno do poprawy jakości życia mieszkańców jak i jakości wdychanego powietrza.

[ więcej ]


04.02.2020
Targi Budma ruszyły pełną parą. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć także nas. Zapraszamy na nasze stoisko w pawilonie 5G!

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


05.11.2019
Uregulowanie zasad współpracy i optymalizacja procesu składania wniosków w programie „Mój Prąd” są efektami porozumienia między Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a pięcioma firmami z branży fotowoltaicznej.

[ więcej ]


30.10.2019
Wystawco zaprezentuj swoją ofertę podczas największej w Polsce wystawy sektora odnawialnych źródeł energii.

[ więcej ]


30.10.2019
Dramatyczna sytuacja w małych i średnich miejscowościach wynika ze spalania węgla i drewna w „kopciuchach”, które są podstawowym źródłem ciepła w ponad czterech milionach polskich domów.

[ więcej ]


28.10.2019
Do tej pory wnioski o dofinansowanie w jego ramach można było składać jedynie w formie papierowej. Teraz można to zrobić online – na portalu GOV.pl.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni