Zostań wystawcą targów GREENPOWER⚡📣16-18.05.2023⚡📣  

Organizator:

Zostań wystawcą targów GREENPOWER 2023!

Podziel się

Dołącz do grona wystawców targów GREENPOWER 2023 i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

 

Blok targów GREENPOWER, EXPOPOWER i H2POLAND to największe i najważniejsze wydarzenie poruszające tematykę transformacji i wyzwań w energetyce i ciepłownictwie w oparciu o odnawialne źródła energii (w tym fotowoltaikę, systemy grzewcze), nowoczesne magazyny energii i technologie wodorowe.

– Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii i atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE. W tym samym czasie odbędą się targi Expopower oraz wydarzenie H2Poland, które pozwolą spojrzeć na energetykę i ciepłownictwo w jeszcze szerszym kontekście. Serdecznie zapraszam do udziału – Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

O targach GREENPOWER Zakres tematyczny Strefa Wystawcy Oferta uczestnictwa

Zaprezentuj swoją ofertę na GREENPOWER 2023!

Zostań wystawcą jednego z najważniejszych wydarzeń
dla branży odnawialnych źródeł energii!

 

Jeśli masz pytania...

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Sylwia Rogowicz
Sylwia Rogowicz

W tym samym czasie:

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, 16-18.05.2023

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Dowiedz się więcej>>

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, 16-17.05.2023

H2POLAND to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi w całości poświęcone technologiom wodorowym. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy podczas konferencji i debat połączonych z ekspozycją najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce.

Dowiedz się więcej>>