Organizator:

Złote Medale Grupy MTP przyznane!

Podziel się

Sprawdź, które produkty prezentowane podczas targów GRENPOWER, odznaczyło jury konkursowe.

Laureaci Złotych Medali Grupy MTP targów GREENPOWER 2023

AERO S/EW - podwyższone

ENERGY 5 Sp. z o.o.

Aerodynamiczne systemy na podwyższonej konstrukcji pozwalają zachować 10-centymetrową odległość pomiędzy ramą modułu a powierzchnią dachu. Specjalne łączenie przegubów profili umożliwia regulowanie obrotu w zakresie precyzyjnego przylegania do płaszczyzny modułu. Podwyższone systemy na dach płaski zapewniają lepszą cyrkulację powietrza oraz ochronę przewodów, gwarantując tym samym spełnianie wymagań stawianych przez producentów modułów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

Pompy ciepła VGE Eco Air

SOLGEN Sp. z o.o.

Seria Pomp Ciepła Eco Air marki VGE charakteryzuje się wydajną pracą także w bardzo niskich temperaturach, niskim hałasem,kompaktowymi wymiarami i eleganckim designem. Konstrukcja typu monoblok, pozwala na łączenie pompy ciepła z instalacją wewnętrzną budynku jedynie za pomocą rur hydraulicznych, wykluczając potrzebę wykonywania połączeń chłodniczych, ograniczając tym samym ryzyko błędów montażowych. Urządzenia dostępne są w szerokim zakresie mocy - od 7 do 28 kW w klasie energetycznej A+++.

Rozdzielnica fotowoltaiczna PV Next

Weidmüller

Rozdzielnice PV Next są przeznaczone do ochrony falowników łańcuchowych z 1 do 12 MPP trackerami i są odpowiednie do wszystkich falowników stosowanych w Europie. Konstrukcja płytki drukowanej i modułowa budowa zapewniają całkiem nowy poziom elastyczności. Wystarczy wybrać odpowiedni wariant z katalogu bez potrzeby specjalnej indywidualizacji. Firma Weidmuller opracowała dostępny online przewodnik doboru, gdzie wybierając z listy producenta i model swojego falownika, łatwo i szybko otrzymamy wykaz pasujących modeli PV Next.

TRACKER FOTOWOLTAICZNY

ENERGY 5 Sp. z o.o.

Tracker fotowoltaiczny produkcji Energy5 to jednoosiowy, w pełni bezobsługowy system podążający za słońcem. Wyróżnia się on uzyskami większymi nawet o 30% w porównaniu do nieruchomych konstrukcji PV. Wyjątkową efektywność systemu solarnego zapewnia funkcja śledzenia słońca, dzięki której moduły PV ustawiają się optymalnie do kierunku promieniowania słonecznego. Rozwiązanie wyróżnia się małą liczbą elementów montażowych, co zapewnia atrakcyjny koszt budowy takiej inwestycji wielkopowierzchniowej.

Laureatom serdecznie gratulujemy!