Zostań wystawcą targów GREENPOWER⚡📣16-18.05.2023⚡📣  

Organizator:

Zaplanuj swoją obecność na targach GREENPOWER 2022!

Podziel się

Dołącz do grona wystawców targów GREENPOWER 2022 i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

Blok targów GREENPOWER, INSTALACJE, SECUREX, EXPOPOWER i SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży oze, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej i sanitarnej w 2022 roku!

– Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii i atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE. Zapraszam Państwa na targi, aby poznać rynkowe tendencje, wymienić spostrzeżenia i dowiedzieć się przed jakimi możliwościami stoi branża – Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER

Zostań wystawcą! Zakres tematyczny Postanowienia szczegółowe

Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. 

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To również idealne miejsce dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. 

Jeśli masz pytania...

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Ożóg
Witold Lipiński