Zapraszamy na GREENPOWER 2022⚡📣W tym samym czasie odbędą się targi INSTALACJE⚡📣  

Organizator:

V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Podziel się

Już w środę, 15 września br., podczas Targów GREENPOWER 2021 w Poznaniu, odbędzie się V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji.

Udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży to możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych!

Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową – część wystąpień odbędzie się on-line, a część w studio na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez: Stowarzyszenie Producentów i Importerów grzewczych SPIUG, Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI oraz Grupa MTP. Partnerem honorowym imprezy jest Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dlaczego warto wziąć udział V Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji? To najważniejsze wydarzenie skierowane do branży instalacyjno–grzewczej jako całości, organizowane wspólnie przez organizacje z branży instalacyjno-grzewczej. To jednocześnie możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych!

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie: dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości oraz wpływ Fit for 55 na ogrzewnictwo. Zapraszamy szczególnie do udziału w panelu dyskusyjnym „Gazowe paliwa przyszłości: wykorzystanie gazu, w tym wodoru  w ogrzewnictwie”, w którym udział wezmą prof. Jarosław Milewski - ITC PW,  Krzysztof Ciemięga - SPIUG, Dyrektor działu Termotechnika Robert Bosch sp. z o.o. i  Sebastian Walerysiak SPIUG, Prezes  Zarządu Viessmann sp. z o.o. oraz wysłuchania prezentacji tematycznych naszych gości z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, European Heating Industry (EHI) oraz Solar Heat Europe SHE)

Zwieńczeniem imprezy będzie wręczenie Statuetek Lider Instalacji  2020 – nagród redakcji „Rynku Instalacyjnego” za produkty innowacyjne, sprzyjające środowisku oraz działania marketingowe i popularyzację nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Udział w imprezie jest bezpłatny (konieczna rejestracja!).

 

Informacje i rejestracja

https://instalacje.com/pl/v-konferencja-spiug-i-zhi/v-konferencja-rynku-urzadzen-grzewczych-sanitarnych-instalacji-wentylacji-i-klimatyzacji/