UWAGA

📣NOWY TERMIN targów GreenPower👉 13-15 października 2021❗❗❗  

Organizator: Grupa MTP

Poznaj Laureatów w Konkursie o Złoty Medal Grupy MTP targów GreenPower 2020!

Podziel się

W 2020 roku sąd konkursowy uhonorował siedem produktów wyróżniających się wysoką jakością i innowacyjnością! Wszystkie przyznane nagrody są równoważne. Rozwiązania nagrodzone Złotym Medalem Grupy MTP targów GreenPower 2020 wpisują się w trendy obecne w branży odnawialnych źródeł energii i nie mogą zostać pominięte podczas zwiedzania tegorocznej wystawy!

 

 

Złoty Medal Grupy MTP jest potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności nagrodzonych produktów. Po wnikliwej analizie Sąd Konkursowy odznacza tylko produkty unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy.

technologie.Najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce jest jednocześnie symbolem jakości, prestiżu i wyznaczania rynkowych trendów. 

W wyjątkowym, 2020 roku aż siedem produktów zostało uhonorowanych Złotym Medalem Grupy MTP! 

Do piątku 16 października 2020 do godziny 23:59 trwa głosowanie w Konkursie na Złoty Medal GRUPY MTP WYBÓR KONSUMENTÓW.

GŁOSUJ NA WYBÓR KONSUMENTÓW!

Lampa solarna MERKUR

AKADEMIA SŁOŃCA Krzysztof Frąszczak – zgłaszający
Photinus GmbH & Co. KG – producent

Lampa solarna Merkur, austriackiej produkcji, firmy Photinus, charakteryzuje się nowoczesną formą i najwyżej jakości komponentami tj. oprawą LED, akumulatorem LiFePO4 i innowacyjnymi panelami PV, zintegrowanymi z konstrukcją słupa. Idealna do zastawania w miejscach publicznych. Nowoczesna forma idealnie komponuje się w każdym rodzaju przestrzeni. Zastosowanie paneli PV i systemu magazynowania energii, pozwala zainstalować oświetlenie niezależnie od warunków dostępności zasilania elektrycznego.

Mobilny Bank Energii Power[Pack]

T&T PROENERGY Sp. z o.o. – zgłaszający
TABAKA DYNAMIC Sp. z o.o. – producent

 

Mobilny Bank Energii można wykorzystać zarówno do zapewnienia zasilania na placu budowy jak i w miejscach o ograniczonym dostępie do sieci energetycznych. Dzięki wykorzystaniu wielofunkcyjnego rozwiązania zasilania energią słoneczną możemy naładować bank zarówno z sieci energetycznej jak i z zestawu modułów PV. Zastosowanie modułu komunikacyjnego GPS pozwala nam na stałe monitorowanie pracy Power[Pack] zarówno pod względem poziomu naładowania jak i przepływu energii. Dzięki użyciu przyczepy lekkiej (DMC 750kg) bank energii jest bardzo mobilny i nie wymaga dodatkowych uprawnień do poruszania się z nim.

Nowoczesne ogrzewanie indukcyjne - Nikola 1 ®

PV Energia Polska Evan s.c. - zgłaszający i producent

Ogrzewanie indukcyjne Nikola 1 to jeden z najbardziej innowacyjnych i ekologicznych systemów grzewczych występujących na polskim rynku. Jego zadaniem jest dostarczenie wymaganej ilości energii cieplnej i elektrycznej do budynku, nie przynosząc tym samym dodatkowych kosztów eksploatacji. Zero spalin, zakupu paliwa i obsługi urządzenia. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Ogrzewaj, oszczędzaj, odmieniaj świat - energią ze słońca.”

Podest dekontaminacyjny

T&T PROENERGY Sp. z o.o. – zgłaszający
01 CYBERATON PROENERGY S.A. – producent

 

Jest to urządzenie do aseptyki obuwia, znajdujące zastosowanie zarówno jako część traktu komunikacyjnego bezpośrednio przed kasami sklepowymi, poczekalniami w miejscach publicznych, firmach czy domach prywatnych. Jego zadaniem jest dezynfekcja obuwia w celu ograniczenia przenoszenia wirusów, w tym COVID-19. Po umieszczeniu w pożądanym miejscu jest gotowe do pracy i nie wymaga stałego dozoru czy uzupełniania czynnika dezynfekującego, jest bezpieczne i przy prawidłowym użytkowaniu gwarantuje pełną dezynfekcję obuwia.

Oddaj głos w konkursie WYBÓR KONSUMENTÓW

SOLUXTEC Moduł 330 Wp. GEMINI

SOLUXTEC GmbH - zgłaszający i producent zgłaszający

 

Moduły serii MONO firmy Soluxtec- są obecnie najbardziej wydajnymi mocowo modułami fotowoltaicznym niemieckiej produkcji, do wytworzenia którego wykorzystywane jest nadal tylko 60 ogniw. Moduły Soluxtec zostały teraz zoptymalizowane pod kątem wydajności i mocy. Jest to kolejny krok pozwalający na wyznaczenie trendów rozwoju europejskiej technologii fotowoltaicznej. Wydajność prawie 20% uzyskaliśmy dzięki wykorzystywaniu wysokiej jakości komponentów, pełnej automatyzacji linii produkcyjnej oraz wieloetapowemu systemowi kontroli wszystkich etapów produkcji. Soluxtec zapewnia standardową 20-letnią gwarancję na produkt, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobu i wzorem dla innych europejskich producentów modułów fotowoltaicznych.

System microgrid „Zielonej Wyspy MEB” z magazynowaniem energii

MEB TECHNICAL Sp. z o.o. / MEB GROUP – zgłaszający
MEB Technical Sp. z o.o. – producent – zgłaszający

 

Systemy microgrid Zielonej Wyspy MEB są rozwiązaniem odpowiadającym na problematykę trwającej transformacji energetycznej i poprzez zastosowanie przemysłowych magazynów energii w sieciach lokalnych pozwalają maksymalizować wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych pracujących w tej sieci przy jednoczesnej funkcji bilansowania i stabilizacji. System wpływa na ekonomiczność inwestycji i przewidywalność kosztów energii w obiektach i na zasilanych obszarach. MEB Energy lider polskiego rynku.

Systemy fotowoltaiczne na dachy płaskie PB SMART

CORAB Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

 

Nowe systemy Corab na dach płaski: PB-088 i PB-092 to odpowiedź na potrzeby branży fotowoltaicznej. Przy projektowaniu i produkcji olsztyński producent systemów skupił się na: bezpieczeństwie, szybkości i łatwości montażu, małej ilości elementów w kompaktowych rozmiarach, co obniża koszty transportu, magazynowania i serwisu takiej instalacji. W obu systemach zastosowano najwyższej jakości materiały. Stal pokrytą jest powłoką antykorozyjną Magnelis, która pozwala na uzyskanie nawet do 25 lat gwarancji. PB-088 wykorzystuje również odporne tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym.

GŁOSUJ NA WYBÓR KONSUMENTÓW!