Organizator:

Odbierz bilet na targi GREENPOWER!

Podziel się

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER.

 Spotkaj liderów branży OZE podczas targów GREENPOWER!

Zapraszamy na największe spotkanie branży oze i techniki grzewczej w 2022 roku.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży. 

Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE.

Program wydarzeń Katalog Wystawców

W tym samym czasie:

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. 

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To również idealne miejsce dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. 

 

Ekspozycja GREENPOWER:

1. Fotowoltaika 

2. Biogaz 

3. Biopaliwa

4. Energia wodna 

5. Energia wiatrowa 

6. Energia geotermalna 

7. Doradztwo energetyczne i finansowe 

8. Technologie pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych i rozproszonych

9. Technologie oparte na odnawialnych źródłach energii

10. Urządzenia i linie technologiczne do produkcji pelletu 

11. Elektromobilność

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Ewelina Janik
Ewelina Janik