Zapraszamy na kolejną edycję targów GREENPOWER⚡📣10-12.05.2023⚡📣  

Organizator:

Laureaci Złotego Medalu MTP targów Greenpower 2021

Podziel się

Jury konkursowe przyznało Złote Medale MTP targów Greenpower 2021. Prestiżowym medalem odznaczono sześć produktów.

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Złoty Medal MTP targów Greenpower 2021

Innowacyjny falownik Austa PV Energia Polska
Producent: Austa Energy, Wystawca: PV Energia Polska Evan s.c.

 

Inwerter Austa PV Energia Polska to jeden z najbardziej innowacyjnych falowników występujących na polskim rynku. Dzięki wysokiej wydajności i wysokim parametrom zwiększa produkcję instalacji fotowoltaicznej. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Oszczędzaj, odmieniaj świat - energią ze słońca.”

Moduł fotowoltaiczny
SOLUXTEC GmbH

Seria modułów DMM VI zapoczątkowała nową erę modułów w firmie Soluxtec, która jest idealnym rozwiązaniem na instalacje dachowe jak i również pod duże projekty fotowolaticzne. Należy zwrócić szczególną uwagę na wydłużony okres gwaracji przy tych modułach, który na produkt i linowy spadek mocy wynosi 25 lat.

Moduł fotowoltaiczny Perfect Edge PEM.G0-390W
Bruk-Bet Sp. z o.o. (Bruk-Bet Fotowoltaika) / BRUK-BET PV Sp. z o.o.

Seria Perfect Edge od polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika to moduły PV składające się ze 120 ogniw monokrystalicznych wykonanych w technologii Half-Cut na autonomicznej stacji do cięcia ogniw przy zastosowaniu procesu niskotemperaturowego (thermal stress less). Odznaczają się wysoką sprawnością sięgającą 20% oraz współczynnikiem wypełnienia, FF >80. Zakres mocy wynosi od 365 – 390W.h.

RECOM SERIA PUMA
Econstructions Group Spółka z o.o.

 RECOM oferuje szeroka gamę modułów fotowoltaicznych. Monokrystaliczne moduły PERC produkowane w technologii gontowej (Shingled), Half–Cut, Bifacjalnej oraz Tri-Cut (TCC) o mocach od 380 do 665 W, jedno i dwustronne (bifacjalne) oraz niskoemisyjne, a wszystkie te parametry poparte są certyfikatami.

JOLYWOOD
JOLYWOOD (TAIZHOU) SOLAR TECHNOLOGY CO.,LTD. / ECONSTRUCTIONS GROUP Sp. z o.o.

 

Jolywood oferuje moduły bifacjalne w technologii ogniw NTOPCon o bardzo wysokiej wydajności, bardzo niskiej degradacji ogniw oraz bardzo niskim współczynnikiem temperatury.

QLEEN Disy Full Version
KARLHANS LEHMANN KG / LEWI-POLSKA

QLEEN Disy Full Version to rozwiązanie o szerokim zakresie działania. Po za zapewnieniem optymalnego dostępu i zwiększeniem tempa pracy proponowane przez Nas urządzenie gwarantuje perfekcyjne rezultaty bez pozostawiania brzydkich pasm zabrudzeń.