UWAGA

📣NOWY TERMIN targów GreenPower👉 13-15 października 2021❗❗❗  

Organizator: Grupa MTP

GREENPOWER łączy swoje siły z POLECO

Podziel się

Odnawialne źródła energii to nadzieja na uniknięcie katastrofy klimatycznej, a wyzwanie jakie stoi przed każdym z nas, to spowolnienie zmian jakie mogą zachodzić w środowisku. Ochrona klimatu, poparcie ekologicznych zachowań czy ekonomicznych rozwiązań, to ponowne pobudzenie do życia naszej planety. Dlatego w tym roku Targi GREENPOWER łączą swoje siły z POLECO - Targami Ochrony Środowiska

 

Zmian w środowisku nie da się powstrzymać, jednak indywidualne wybory i świadome korzystanie z odnawialnych źródeł energii to próba sił, która pozwoli na spowolnienie tych przemian. W każdym kraju wykorzystywanie energii stanowi gospodarczy krwiobieg, od którego uzależnione jest sprawne funkcjonowanie gospodarki. Wykorzystywanie prądu towarzyszy człowiekowi właściwie w każdym aspekcie życia, powodując wzrost na jego zapotrzebowanie.

Aby zrewolucjonizować sektory wpływające na środowisko, należy zmienić sposoby korzystania z surowców, które dotychczas napędzały rozwój gospodarczy i coraz częściej korzystać z zasobów, które daje Ziemia.

Dlatego miło nam poinformować, że 21-23 października 2020 roku, równocześnie z Targami GREENPOWER odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska - POLECO.

Targi GREENPOWER to ważne wydarzenie w branży proekologicznych wartości - tematy związane z ochroną środowiska i wykorzystywaniem odnawialnych zasobów, pozwalają pozyskiwać wiedzę we wszystkich sektorach odnawialnych źródeł energii. Uniknięcie czarnego scenariusza nadal jest możliwe, dlatego właśnie łączymy nasze siły wraz z Targami POLECO, których nieodłącznym elementem jest również ochrona środowiska i klimatu. Ekspozycję tworzą profesjonaliści z branży recyklingu, odnawialnych źródeł energii czy rewitalizacji i rekultywacji środowiska. POLECO to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologicznych nowinek, a także proponowanie rozwiązań zwiększenia wydajności infrastruktury miejskiej i podnoszenie świadomości społecznej dotyczącej zmian klimatu.

Nasza współpraca podczas targów, to krok w stronę uzmysłowienia znaczenia branży proeko, dotarcie nie tylko do środowisk biznesowych, ale również indywidualnych osób. To również strefa edukacyjna - porady ekspertów, panele dyskusyjne i warstwa merytorycznych argumentów na temat wprowadzenia zmian w codziennym życiu.