Organizator: Grupa MTP

GREENPOWER 2021

Podziel się

Wystawco zaprezentuj swoją ofertę podczas największej w Polsce wystawy sektora odnawialnych źródeł energii.

Międzynarodowe Targi GREENPOWER to największe wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Targi GREENPOWER odbędą się w dniach 14-16 października 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas wydarzenia przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuje także prezentacja infrastruktury ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Wiedza i praktyka

Targi GREENPOWER to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości, gromadzą liczne grono zainteresowanych odbiorców, a poruszone tematy spotkają się z dużym zainteresowaniem uczestników. – GREENPOWER to platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkania ekspertów z praktykami – wyjaśnia Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Profesjonalni zwiedzający

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Targi GREENPOWER odbędą się równolegle z targami POLECO i EcoTrends.

Wystawco zaprezentuj swoją ofertę podczas targów GREENPOWER.

Zgłoś się już dzisiaj przez Strefę Wystawcy lub skontaktuj się z nami!

Kontakt

Witold Lipiński