Zapraszamy na kolejną edycję targów GREENPOWER⚡📣10-12.05.2023⚡📣  

Organizator:

Greenpower 2021 - Złote Medale MTP uroczyście wręczone

Podziel się

Pierwszego dnia targów Greenpower zostały uroczyście wręczone Złote Medale MTP. Prestiżowe nagrody otrzymało sześć produktów.

Greenpower 2021 – Złoty Medal

1.     Innowacyjny falownik Austa PV Energia Polska

 

Producent: Austa Energy, Wystawca: PV Energia Polska Evan s.c.

 

Inwerter Austa PV Energia Polska to jeden z najbardziej innowacyjnych falowników występujących na polskim rynku. Dzięki wysokiej wydajności i wysokim parametrom zwiększa produkcję instalacji fotowoltaicznej. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Oszczędzaj, odmieniaj świat - energią ze słońca.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.     Moduł fotowoltaiczny

 

SOLUXTEC GmbH

 

Seria modułów DMM VI zapoczątkowała nową erę modułów w firmie Soluxtec, która jest idealnym rozwiązaniem na instalacje dachowe jak i również pod duże projekty fotowolaticzne. Należy zwrócić szczególną uwagę na wydłużony okres gwaracji przy tych modułach, który na produkt i liniowy spadek mocy wynosi 25 lat.

 

 

 

 

 

 

 

3.     Moduł fotowoltaiczny Perfect Edge PEM.G0-390W

 

Bruk-Bet Sp. z o.o. (Bruk-Bet Fotowoltaika) / BRUK-BET PV Sp. z o.o.

 

Seria Perfect Edge od polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika to moduły PV składające się ze 120 ogniw monokrystalicznych wykonanych w technologii Half-Cut na autonomicznej stacji do cięcia ogniw przy zastosowaniu procesu niskotemperaturowego (thermal stress less). Odznaczają się wysoką sprawnością sięgającą 20% oraz współczynnikiem wypełnienia, FF >80. Zakres mocy wynosi od 365 – 390W.h.

4.     RECOM SERIA PUMA

 

RECOM / Econstructions Group Spółka z o.o.

 

RECOM oferuje szeroka gamę modułów fotowoltaicznych. Monokrystaliczne moduły PERC produkowane w technologii gontowej (Shingled), Half–Cut, Bifacjalnej oraz Tri-Cut (TCC) o mocach od 380 do 665 W, jedno i dwustronne (bifacjalne) oraz niskoemisyjne, a wszystkie te parametry poparte są certyfikatami.

 

 

 

 

 

 

5.     JOLYWOOD

 

JOLYWOOD (TAIZHOU) SOLAR TECHNOLOGY CO.,LTD. / ECONSTRUCTIONS GROUP Sp. z o.o.

 

Jolywood oferuje moduły bifacjalne w technologii ogniw NTOPCon o bardzo wysokiej wydajności, bardzo niskiej degradacji ogniw oraz bardzo niskim współczynnikiem temperatury.

 

 

 

 

 

 

 

6.     QLEEN Disy Full Version

 

KARLHANS LEHMANN KG / LEWI-POLSKA

 

QLEEN Disy Full Version to rozwiązanie o szerokim zakresie działania. Po za zapewnieniem optymalnego dostępu i zwiększeniem tempa pracy proponowane przez Nas urządzenie gwarantuje perfekcyjne rezultaty bez pozostawiania brzydkich pasm zabrudzeń.