UWAGA

📣NOWY TERMIN targów GreenPower👉 13-15 października 2021❗❗❗  

Organizator: Grupa MTP

Ginlong Technologies w gronie wystawców Greenpower 2020

Podziel się

Założona w 2005 roku, firma Ginlong Technologies to jeden z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników współpracujących z panelami słonecznymi.

 

Nowy hybrydowy falownik Solis zapewnia właścicielom domów w UE
maksymalne korzyści wynikające z magazynowania energii

 

 

Trójfazowy falownik Solis-HVES (High Voltage, Energy Storage – wysokie napięcie, magazynowanie energii) będzie oferowany właścicielom domów we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Niderlandach, Polsce, Szwecji, Południowej Afryce i Australii. Dzięki jednej z najbardziej wydajnych i dostępnych na rynku technologii konwersji Solis maksymalizuje wyniki swoich systemów wytwarzania i magazynowania energii słonecznej, bazując na swoim inteligentnym, niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniu Smart Home.

 

 

 

Celem firmy jest "pomaganie klientom z UE w maksymalizowaniu udziału zużycia własnego – bezpiecznie i niezawodnie”, mówi Sandy Woodward, dyrektor ds. sprzedaży w UE. „Nasz nowy falownik hybrydowy służy do wytwarzania, magazynowania i odprowadzania większej mocy, umożliwiając właścicielom systemów zasilanie krytycznych obciążeń w okresach zapotrzebowania na energię elektryczną i skorzystania na najlepszych stawkach w pozostałych okresach”- mówi Woodward.

Większa moc: Zaprojektowany z myślą o wydajności, nowy hybrydowy falownik zapewnia wysoką sprawność konwersji wynoszącą 98,4% w systemach solar-plus-storage (energia słoneczna plus magazynowanie). Wynoszący 1,6 współczynnik magazynowania w akumulatorze wytwarzanej energii fotowoltaicznej poprawia wykorzystanie systemu i przyczynia się do zwiększenia wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki temu klienci indywidualni odnoszą korzyść związaną ze wzrostem współczynnika zwrotu z inwestycji.

Większa elastyczność: Dzięki dynamicznemu MPPT (2 MPPT z 4 wejściami DC) i maksymalnemu prądowi wejściowemu 26 A DC, wszechstronny falownik Solis jest kompatybilny z różnymi aplikacjami, w tym z modułami typu bi-facial (obustronnymi).

Szybsze ładowanie: Dzięki mocy ładowania i rozładowywania równej 10 kW klient będzie potrzebował mniej czasu do uzyskania prawidłowej wartości naładowania akumulatora i przenoszenia bardziej krytycznych obciążeń.

Większa niezależność: Klienci mogą maksymalizować własne zużycie energii dzięki elastycznym trybom obsługi, takim jak czas użytkowania i gromadzenie energii poza siecią. Umożliwia to inteligentne przesunięcie czasowe w celu wykorzystania harmonogramów czasu użytkowania i zoptymalizowania zużycia energii.

Inteligentniejszy, bezpieczniejszy system: Inteligentny system zarządzania akumulatorami zapewnia ich bezpieczne działanie poprzez monitorowanie w czasie rzeczywistym temperatury, stanu naładowania oraz prądu ładowania i rozładowania. Zainstalowany w falowniku przerywacz obwodu zwarciowego łuku elektrycznego dodatkowo chroni bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej.

Inteligentne funkcje EMS Solis są najnowszymi elementami bezpieczeństwa, które chronią domy i pozwalają ich właścicielom bezpiecznie i niezawodnie przetrwać przerwy w dostawie prądu. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu, w jaki Solis pomaga właścicielom domów w Europie w pełni korzystać z ich systemów paneli słonecznych, odwiedź stronęwww.ginlong.com lub skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży w UE, wysyłając wiadomość e-mail na adres euservice@ginlong.com.