Zapoznaj się z nowościami Targów!

Lista jest długa i cały czas się powiększa. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami do tej pory zgłoszonymi przez wystawców Greenpower i Expopower.

ABB Sp. z o.o.

thumbnail_indeks.jpeg

Rozdzielnica  w izolacji  gazowej ELK-04, 145kV w układzie podwójnych szyn zbiorczych spełniająca najostrzejsze wymagania jakościowe.

elk-04_lcc_left_03140139_alive_l1small.j

Dzięki prefabrykowanym i wstępnie testowanym podzespołom transport, montaż i rozruch rozdzielnicy są proste i mogą być wykonane szybko. Wszystkie moduły funkcjonalne były poddane badaniom typu zgodnie z normą IEC (IEC 62271-203). Pełna dyspozycyjność przy zredukowanych kosztach eksploatacji i konserwacji gwarantuje doskonałą wydajność  podstacji. Dzięki temu rozdzielnice ELK-04 charakteryzują się najniższymi kosztami całego cyklu eksploatacji.

Benning Power Electronics Sp. z o.o.

thumbnail_logo.gif

Baterie litowo-jonowe LiCube

screenshot_2.jpg

Baterie typu LiCube służą do szybkiego magazynowania energii i mają większą żywotność cykliczną niż standardowe baterie.

Falownik fotowoltaiczny TLS

Najnowszy falownik firmy Benning dla instalacji fotowoltaicznych model TLS pozwala nam mieć pełną kontrole nad naszą instalacją fotowoltaiczną

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

thumbnail_logo.png

ELKO-BIS CAD - program do projektowania instalacji odgromowych. ELKO-BIS CAD – LPS design program.

elko-bis_cad.jpg

To pierwszy polski program do projektowania instalacji odgromowych w środowiskach programów graficznych typu CAD. Pełna licencja programu udzielana jest bezpłatnie i dożywotnio.

FOP Butko

IPI–04 i IPI-10

dsc_0233-edit.jpg

Przyrządy IPI-04 i IPI-10 do pomiaru strat dielektrycznych stycznej metodą podwójnej częstotliwości, przy napięciu 0,4 i 10kV odpowiednio

Instytut Fizyki Polska Akademia Nauk

thumbnail_instgrey1a.png

Dozymetr termoluminescencyjny

ultra_czule_sensory.jpg

Opracowano nowe detektory termoluminescencyjne (TL) o zwiększonym zakresie rejestrowanych dawek promieniowania jonizującego. Detektory mogą być stosowane w większości komercyjnych czytników TL, aczkolwiek opracowano własny czytnik TL/OSL.

Panel Fotowoltaiczny

panel_pv.jpg

Opracowano nowatorską konstrukcję ogniw fotowoltaicznych 4 generacji opartych o krzem typu p i 3d strukturę n-typu ZnO. Zaletą rozwiązania są bardzo niskie koszty wytwarzania. Ogniwa wykazały sprawności 12 %.

Ultra czułe nanosensory

h254_sic13o_cs_m004.jpg

Opracowano unikatową technologię (zgłoszenia patentowe) wytwarzania nanosłupków ZnO o wysokiej jakości krystalograficznej. Wykorzystując to rozwiązanie wytworzono ultra-czułe sensory substancji chemicznych, gazów oraz detektorów UV.

OMICRON

thumbnail_logo-002.png

VOTANO 100

omicron_votano-tif.jpg

Przy użyciu VOTANO100 można szybko przetestować wszystkie ważne parametry przekładników napięciowych. Jest to pierwszy mobilny system pomiarowy oferujący tak wysoką dokładność. Zmierzone wartości są automatycznie oceniane zgodnie z normami IEEE i IEC

CMC 356

omicron_cmc_356.jpg

CMC356 jest uniwersalnym narzędziem do testowania wszystkich generacji i typów zabezpieczeń. Jego wydajne źródła prądowe z dużym dynamicznym zakresem pracy dają możliwość testowania nawet przekaźników elektromechanicznych z bardzo wysokim poborem mocy

RATECHNA UAB

thumbnail_ratechna_flajeris0517last-ver1

Trójfazowy przekładnik prądu EasyWire

easywire.png

Przekładnik prądu podłącza sie bezpośrednie z miernikami prądu w technologii EasyWire.Dzięki tej technologii wystarczy jedynie przełożyć szyny/kable prądowe w ramce i połączyć z miernikiem energii przy pomocy kabla RJ45

SELFA GE S.A.

AUTONOMICZNY ZESTAW FOTOWOLTAICZNY DO PODGRZEWANIA WODY PVCWU

screenshot_7.jpg

Energia elektryczna wytwarzana przez zestaw modułów fotowoltaicznych jest przetwarzana na energię cieplną, podgrzewającą wodę w zbiorniku

SMA Central & Eastern Europe

thumbnail_sma-logo.png

Mikro falownik Sunny Boy 240

sb240.jpg

Mikrofalownik Sunny Boy 240 umożliwia optymalizowanie pracy każdego modułu PV z osobna. Sunny Boy 240 znajduje zastosowanie na dachach, na których instalacja systemu PV jeszcze do niedawna wydawała się nie do pomyślenia.

Solar-Log™ - Solare Datensysteme GmbH

thumbnail_solar-log_logo_online.png

PV monitoring device

screenshot_13.jpg

Solar-Log ™, produkowany przez Solare Datensysteme GmbH, jest liderem na rynku monitoringu PV. System ten, z zaletą "Made in Germany", jest kompatybilny z większością falowników dostępnych obecnie na rynku.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact