Aktualności
12.02.2018
Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, ale ogniwa fotowoltaiczne są używane przez większość osób na co dzień. Używamy ich nawet tego nie zauważając i nie chodzi mi tutaj o mikroinstalacje czy wielkie elektrownie ale o mniej znane ich wykorzystanie. Oto kilka zastosowań ogniw o których może nie słyszałeś albo nie zwracałeś na nie wcześniej uwagi:

[ więcej ]


08.02.2018
Samorządowcy 5 gmin (Słubice, Ośno Lubuskie, Cybinka, Rzepin oraz Górzyca ) w powiecie słubickim podpisali porozumienie w ramach którego, zostanie utworzony Klaster Energii Odnawialnej. Powstanie Klastra oznacza, że w gminy będą wspólnie zabiegać o powstawanie na ich obszarze elektrowni fotowoltaicznych i bioelektrowni.

[ więcej ]


08.02.2018
Światowy lider w produkcji stacji do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Stacje ładujące GARO są nowoczesne, solidne i estetyczne. To uniwersalne i zaskakująco szybkie ładowanie samochodów dostępne w wersji naściennej i wolnostojącej. Zaspokoją tak potrzeby publiczne, jak i domowe. Wspierają rozwój zielonych technologii.

[ więcej ]


08.02.2018
EV Plus jest firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów i usług rynku e-mobility. Przygotowane przez EV Plus rozwiązania obejmują szybkie i półszybkie stacje ładowania samochodów EV, dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestora i możliwości technicznych maksymalnie wykorzystując potencjał danej lokalizacji.

[ więcej ]


07.02.2018
ENEA Operator Sp. z o.o. pełniąca funkcję operatora systemu dystrybucyjnego elektroenergetycznego, zapowiada, że obejmie Patronat Strategiczny nad targami EXPOPOWER 2018 .

[ więcej ]


06.02.2018
Firma która wytwarza produkty pozwalające na bycie niezależnym od sieci energetycznych. W ofercie firmy znajdują się m.in. innowacyjne turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu typu VAWT oraz trackery fotowoltaiczne pozwalające uzyskać o 45% więcej energii z paneli PV.

[ więcej ]


06.02.2018
Dział Solar Energy jest zaangażowany w fotowoltaikę od 1992 roku i sprzedaje swoje produkty poprzez globalną sieć partnerów handlowych. Wyjątkowe produkty i usługi czynią z tego działu lidera jakości na światowym rynku i model wzorcowy dla zrównoważonego rozwoju.

[ więcej ]


06.02.2018
W swojej bogatej ofercie posiadają nie tylko wybór akumulatorów, prostowników i przetwornic napięcia. Podczas targów GreenPOWER zaprezentują Trojan Solar AGM - jeden z nielicznych akumulatorów w technologii AGM do głębokiego rozładowania.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact