Zasady wstępu szkół

Zasady wstępu dla zorganizowanych grup szkolnych/studenckich GreenPOWER i Expopower 25 maja 2017

 

25 maja* zapraszamy uczniów oraz studentów do zwiedzenia ekspozycji targowej

*(Dzień 25.05 – czwartek -  jest dniem dla szkół na targach GreenPOWER i Expopower 2016. Przyjazd grup szkolnych w inny dzień wymaga zgody dyrektora projektu. Jeżeli chcecie Państwo przyjechać 23 lub 24.05 proszę o kontakt z Panią Iwoną Wiatr, ">iwona.wiatrat mtp.pl, tel. 61 869 21 59

Dla zorganizowanych grup szkolnych i studenckich wstęp jest bezpłatny (także dla opiekuna grupy). Warunkiem wstępu jest wypełnienie formularza - kliknij w link – LISTY UCZESTNIKÓW.doc

 

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podanie: nazwy szkoły, imion i nazwisk uczniów/studentów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych/studenckich)
i podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły/dziekana wydziału, a następnie zgłoszenie się z oryginałem listy do Opiekuna Klienta (stanowiska będą zlokalizowane przy informacji we wszystkich czynnych holach wejściowych na teren targów). Nie jest wymagane wcześniejsze zgłaszanie grup telefonicznie.

Godziny otwarcia terenów targowych dla grup szkolnych

Czwartek:  9.00-16.00  - dzień otwarty dla szkół

Godziny otwarcia kas dla grup szkolnych

Czwartek 8.30-15.30 - dzień otwarty dla szkół

Czynne wejścia na teren targów
  • Wejście Wschodnie - ul. Głogowska
  • Wejście Zachodnie - ul. Śniadeckich

Lokalizacja

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

Pawilony:

 

Parking:

Nie ma możliwości wjazdu autokarów bezpośrednio na teren MTP. Grupy autokarowe zapraszamy od strony u. Śniadeckich 25 (Wejście Zachodnie) gdzie dysponujemy zatoczką dla autokarów bezpośrednio przy wejściu na targi. Po wysadzeniu grupy zapraszamy na parking przy ul. Matejki 63 (dojazd od ul.Śniadeckich ul. Konopnickiej i na krzyżówce w lewo w ul. Matejki)

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać bramą: od ulicy Matejki 63 (przy Biedronce).

Dane GPS dla parkingu na Matejki na www:

N52° 24' 8.2216"

E16° 53' 55.584"

[ Wstecz ]