Zasady wstępu szkół

Zasady wstępu dla zorganizowanych grup szkolnych/studenckich Greenpower i Expopower 26 kwietnia 2018

 

26 kwietnia* zapraszamy uczniów oraz studentów  do zwiedzenia ekspozycji targowej

*(Dzień 26.04 – czwartek -  jest dniem dla szkół na targach Greenpower i Expopower 2018. Przyjazd grup szkolnych w inny dzień wymaga zgody dyrektora projektu. Jeżeli chcecie Państwo przyjechać 23, 24 lub 25.04 proszę o kontakt z Panią Anna Przygocką, 
mob. +48 691 031 525, e-mail: anna.przygockaat mtp.pl

Dla zorganizowanych grup szkolnych i studenckich wstęp jest bezpłatny (także dla opiekuna grupy). Warunkiem wstępu jest wypełnienie formularza - kliknij w link – Lista dla szkół

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podanie: nazwy szkoły, imion i nazwisk uczniów/studentów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych/studenckich) i podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły, a następnie zgłoszenie się z oryginałem listy do Opiekuna Klienta (stanowiska będą zlokalizowane przy informacji w czynnych holach wejściowych na teren targów.

Przyjedź na targi w 5 prostych krokach

Przyjedź na targi w 5 prostych krokach

  1. Pobierz i wydrukuj Listę dla szkół
  2. Wypełnij listę – wpisz imiona i nazwiska uczestników (jeśli uczniowie/studenci – dodaj także numer legitymacji). Lista musi zawierać również nazwiska opiekunów oraz być zatwierdzona pieczątką placówki.
  3. Zgłoś przyjazd grupowy na adres: anna.przygockaat mtp.pl, podaj imię i nazwisko organizatora, adres email, numer telefonu kontaktowy oraz orientacyjną liczbę osób w grupie.
  4. Przyjedź na targi.
  5. Zgłoś się do Kierownika Holu w celu otrzymania biletów uprawniających do wejścia na targi.

Godziny otwarcia terenów targowych dla grup szkolnych

Czwartek:  9.00-16.00  - dzień otwarty dla szkół

Godziny otwarcia kas dla grup szkolnych

Czwartek 8.30-15.30 dzień otwarty dla szkół

Czynne wejścia na teren targów

•          Wejście Wschodnie - ul. Głogowska

•          Wejście Zachodnie - ul. Śniadeckich

Lokalizacja

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

Parking:

Nie ma możliwości wjazdu autokarów bezpośrednio na teren MTP. Grupy autokarowe zapraszamy od strony u. Śniadeckich 25 (Wejście Zachodnie) gdzie dysponujemy zatoczką dla autokarów bezpośrednio przy wejściu na targi. Po wysadzeniu grupy zapraszamy na parking przy ul. Matejki 63 (dojazd od ul.Śniadeckich ul. Konopnickiej i na krzyżówce w lewo w ul. Matejki)

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać bramą: od ulicy Matejki 63 (przy Biedronce).

Dane GPS dla parkingu na Matejki na www:

N52° 24' 8.2216"

E16° 53' 55.584"

PROSIMY O ZACHOWANIE BILETU DO WYJŚCIA!

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact