O targach GREENPOWER i program wydarzeń

Targi GreenPOWER to największa w Polsce wystawa sektora OZE

Zapraszamy Państwa na biznesowy mixer. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Międzynarodowe Targi Poznańskie wdrożyły serwis www.mtp24.pl za pośrednictwem którego w ŁATWY,SZYBKI sposób, można nabyć on-line bilety :

button_bezplatny-bilet-dla-profesjonalis

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GreenPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Na rok 2017 zaplanowano m.in.

  • Forum „Fotowoltaika dla każdego”
  • II Branżowe Forum Fotowoltaiczne

Targi GreenPOWER odbywają się w  ramach cyklu wydarzeń Energy Future Week

Program wydarzeń:

plan_wydarzen_new.png

Więcej informacji dotyczących poszczególnych konferencji:

1. VIII Konferencja: Energooszczędność w oświetleniu - Technika Świetlna 2017

http://www.sep.poznan.pl/index.php/component/k2/item/127-2017-05-23-viii-konferencja-energooszczednosc-w-oswietleniu-technika-swietlna-2017

2. XV Konferencja: Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia

http://www.sep.poznan.pl/index.php/component/k2/item/128-2017-05-24-xv-konferencja-instalacje-elektryczne-niskiego-sredniego-i-wysokiego-napiecia

3. V Konferencja Fotowoltaika dla każdego

http://www.fotowoltaika.czystaenergia.pl/

4.II Branżowe Forum Fotowoltaiczne

http://globenergia.pl/wydarzenia/bff/

Opinie wystawców GreenPOWER

Andrzej Zyber, Oberhauser Solar Befestigungssysteme GmbH . - Na targach GreenPOWER wystawiamy się od 2011 roku. Uważam, że są to najlepsze targi w Polsce dotyczące zielonej energii. Po targach zawsze dostajemy bardzo duży feedback.


Beata Wiszniewska, Polska Izba Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej. – Targi GreenPOWER to bardzo dobre miejsce, żeby zobaczyć jakie są trendy w energetyce odnawialnej. Jesteśmy obecni na targach GreenPOWER od ich początku

Joanna Starosta, Bioten. – Na targach GreenPOWER spotykamy mnóstwo zwiedzających. Prezentowana przez nas oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy.

________________________________________

 

>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ <<

 

 

greenpower-1.PNGgreenpower-2.PNG

 

[ Wstecz ]