O targach

Targi GreenPOWER to największa w Polsce wystawa sektora OZE

Zapraszamy Państwa na biznesowy mixer. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GreenPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Na rok 2016 zaplanowano m.in.

  • Park Techniki Solarnej
  • Forum „Fotowoltaika dla każdego”
  • „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo agroturystyczne”
  • Debaty na temat OZE, biogazu, biopaliw, biomasy
  • Finansowanie inwestycji OZE

 

Targi GreenPOWER 2016 odbędą się w dniach 10-12 maja 2016 r. ramach Energy Future Week
- cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych, które będą mieć miejsce w Poznaniu w 19 tygodniu maja.


Pawilony: 7,7A,8A,15.
Brama wejściowa:
Wschodnia - Poznań, Śniadeckich 25
Zachodnia - Poznań, Głogowska 14

mapa_energy_2016-pl.jpg

________________________________________

Opinie wystawców GreenPOWER

Andrzej Zyber, Oberhauser Solar Befestigungssysteme GmbH . - Na targach GreenPOWER wystawiamy się od 2011 roku. Uważam, że są to najlepsze targi w Polsce dotyczące zielonej energii. Po targach zawsze dostajemy bardzo duży feedback.


Beata Wiszniewska, Polska Izba Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej. – Targi GreenPOWER to bardzo dobre miejsce, żeby zobaczyć jakie są trendy w energetyce odnawialnej. Jesteśmy obecni na targach GreenPOWER od ich początku

Joanna Starosta, Bioten. – Na targach GreenPOWER spotykamy mnóstwo zwiedzających. Prezentowana przez nas oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy.

________________________________________

 

>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ <<

 

 

greenpower-1.PNGgreenpower-2.PNG

 

[ Wstecz ]